Ghete Broderie Model Toamna – MMB195
467,73 lei Prețul inițial a fost: 467,73 lei.420,96 leiPrețul curent este: 420,96 lei.
Credem in diversitate, in lucruri facute cu stil, diferite, daca si tu gandesti la fel te invitam sa accesorizezi aceasta gheata tinutei tale.
Ghete broderie computerizata pe lana fiarta in combinatie cu piele interior/exterior, lucrate manual.
Acest model face parte dintr-o mini colectie de 4 ghete, numita Anotimpurile
Regleaza temperatura- Bulele de aer blocate in material actioneaza ca o bariera naturala mentinand temperatura constanta chiar si in conditii reci sau impotriva vantului.
Rezistent in timp
Confortabil
Natural antibacterian si neutralizeaza mirosurile. Lana se curața singura, suprafetele exterioare ale fibrei eliminând murdaria de pe ele. De cele mai multe ori este suficient să o scuturi uşor cu mâna sau sa o aerisesti.
Descriere
Credem in diversitate, in lucruri facute cu stil, diferite, daca si tu gandesti la fel te invitam sa accesorizezi aceasta gheata tinutei tale. Ghete broderie computerizata pe lana fiarta in combinatie cu piele interior/exterior, lucrate manual. Acest model face parte dintr-o mini colectie de 4 ghete, numita Anotimpurile
Regleaza umiditatea– In ploaie sau in zapada, lana fiarta asigura o protectie excelenta deoarece poate absorbi umezeala aproape 60% din greutatea proprie fara a lasa pielea sa o simta. Regleaza temperatura- Bulele de aer blocate in material actioneaza ca o bariera naturala mentinand temperatura constanta chiar si in conditii reci sau impotriva vantului. Rezistent in timp Confortabil Natural antibacterian si neutralizeaza mirosurile. Lana se curața singura, suprafetele exterioare ale fibrei eliminând murdaria de pe ele. De cele mai multe ori este suficient să o scuturi uşor cu mâna sau sa o aerisesti.
Termenul de executie 3 saptamani.
Produse similare
- -10%
Ie romaneasca barbateasca stilizata, bumbac 100% de calitate superioara – LLDJ10113
-
449,43 leiPrețul inițial a fost: 449,43 lei.404,49 leiPrețul curent este: 404,49 lei. - Adauga in Cos
- Lipsă stoc-10%
Ghete din piele cu Broderie trandafir – MMB193
- Evaluat la 5.00 din 5
-
467,73 leiPrețul inițial a fost: 467,73 lei.420,96 leiPrețul curent este: 420,96 lei. - Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
- -10%
Ie romaneasca dama stilizata, bumbac 100% de calitate superioara, brodata cu motive traditionale – LLDJ10115
-
251,15 leiPrețul inițial a fost: 251,15 lei.226,04 leiPrețul curent este: 226,04 lei. - Adauga in Cos
- -10%
Ie romaneasca stilizata dama, bumbac 100% de calitate superioara, brodata cu motive traditionale – LLDJ10122
-
414,86 leiPrețul inițial a fost: 414,86 lei.373,37 leiPrețul curent este: 373,37 lei. - Adauga in Cos
- -10%
Ie Traditionala Romaneasca din material poplin twill, bumbac 100% de calitate superioara – LLDJ10103
-
249,12 leiPrețul inițial a fost: 249,12 lei.224,21 leiPrețul curent este: 224,21 lei. - Adauga in Cos



















Recenzii
Acest produs încă nu are recenzii, acordă tu prima notă.